"מדגל" מציעה:חדשו את חדר האמבט עם ארונות בגוונים לבנים, נקיים ומרגיעים

0
577
צילום: יח"צ

"מדגל" מציעה: חדשו את חדר האמבט עם ארונות מעוצבים בגוונים לבנים, נקיים ומרגיעים. חברת "מדגל" מבית "פלסאון" מציעה פתרונות מתקדמים ואיכותיים בתחומי ארונות האמבט, הברזים והכיורים.

צילום: יח"צ

לא תאמינו כמה גוונים של לצבע לבן ולמדגל יש עשרות דגמים של ארונות אמבט בגווני הלבן: לבן שבור, לבן מט, שמנת מט, לבן מבריק ועוד – וכל הארונות מגיעים במגוון מפרטים, חומרים, עיצובים ומחירים.

מה הצבע הלבן שלכם? ובמה תבחרו – ארון מודרני או ארון כפרי? סגנון פרובאנס או ניו יורק? מט או מבריק? עם חללים פתוחים או בלעדיהם? או שאולי תעדיפו חירוץ וחיתוך CNC בחזית הארון?

צילום: יח"צ

הביטו בקטלוג, ובחרו את הארון המתאים לכם ולצרכים שלכם: יש אפשרות לעצב, לתכנן ולהרכיב את הארונות לטעמכם – מתוך היחידות והפריטים המוצעים בקטלוג, או לבחור את דגם הארון המתאים לכם – מתוך מבחר הדגמים שבקטלוג.

הארונות מיוצרים בסטנדרטים גבוהים ומחומרי גלם איכותיים: עץ סנדוויץ' רב שכבתי של גוף הארון; חזיתות המותאמות לחללים רטובים; פרזול איכותי אל-חלד; מנגנוני טריקה שקטים ועוד.

כדי לספק פתרון עיצובי כולל, הארונות מוצעים עם מוצרים נלווים ובהם כיורי חרס אינטגרליים; משטחי אבן קיסר או בוצ'ר; מראות ועוד. ניתן לבחור בארונות ברוחב 60 – 150 ס"מ (תלוי בדגם). מדגל מעניקה לארונות 3 שנות אחריות.

להשיג בחנויות הקרמיקה ברחבי הארץ.

לפרטים: www.madgal.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here