הום סטיילינג

0
1862
הום סטיילינג

הום סטיילינג הוא לא רק עיצוב פנים הבית או המשרד. הום סטיילינג מורגש באווירה ההרמונית והנינוחה שהוא משרה על הדיירים.

הום סטיילינג – הפיכת הרצוי למצוי

הום סטיילינג הוא לא רק עיצוב פנים הבית או המשרד. הערך המוסף שלו מורגש באווירה ההרמונית והנינוחה שהוא משרה על הדיירים או על השובים המתחם המעוצב. הום סטיילינג הוא תפיסה, השקפה, אופן ביצוע. הוא תחום לימוד. הוא גישה מעשית. הום סטיילינג משדרג את הבית מבלי לשפץ אותו. מאחר שאותה גברת בשינוי אדרת היא בכל זאת גברת אחרת – באמצעות הום סטיילינג ניתן לשוות לביתכם מראה שונה וייחודי,לא אחת תוך שינוי העיצוב הפנימי של תכולתו מבלי להוסיף עליה ומבלי לגרוע ממנה ולפעמים, באמצעות "ישן מפני חדש תוציא" – על-ידי רכישת ריהוט ואבזרים חדשים, שינוי הקונספט הכללי, העשוי לבוא לידי ביטוי, לדוגמה, בבחירת חומרים רכים ובהירים יותר, בשילוב סוגי חומרים וטקסטורות בסלון ועוד. הום סטיילינג אינו מחולל נסים בבית אבל הוא בהחלט עשוי לחולל בו נפלאות.

הום סטיילינג – רואים שזה שקוף

הום סטיילינג מאפשר ניצול ומיצוי מיטבי של חללי הבית ושל תכולתו על-ידי מיקום נכון ומדויק של מרכיביו השונים. סטיילינג מושלם מושג, לא אחת, באמצעות שינוי זווית התאורה, בריווח תכולת מדפים, במתן פתרונות אחסון שמקלים על השימוש בחפצים ובאבזרים שונים בבית, ובכל מה שעשוי להפוך את השהייה בבית לנוחה ולנעימה. הום סטיילינג הוא, בין השאר, מתן תשומת-לב גם לפרטים (ולפריטים שונים). ניתן להמשיל את עבודתו של בעל מקצוע בתחום ההום סטיילינג למי שמופקד לא על החיתוך הראשוני, הגס, של החומר אלא על העיבוד השבבי העדין שלו; למי ששם לב ונותן את הדעת למה שנעלם מעיני רבים מאתנו. הום סטיילינג מאפשר זיהוי חריקות וצרימות באופן שבו הדברים מונחים בבית.

הום סטיילינג כתוסף מזון

תחום ההום סטיילינג אינו נחשב לאחד מאבות המזון של הבית, כפי שעשויים להיחשב פריטי הריהוט הבסיסיים והחשובים בו, ו – כמובן – מסדו, טפחותיו וגגו (עצם קיומו), אבל הוא תוסף מזון. הוא תבלין מוסיף טעם. לא אחת, די בהוספת שטיח או תמונה כדי להעשיר חזות של קיר או להפוך את הרצפה לנעימה ולחמימה

הום סטיילינג – מהלכה למעשה:

ברוכים הבאים אל עולם העיצוב האסתטי, אל מתיחת הפנים (ריכוכם ורענונם) הקוסמטית. כדי לטבוע את ביתכם בחותם של הום סטיילינג מוקפד ואיכותי, רצוי להיפגש, תחילה, עם סמכות מקצועית בתחום, אשר ייערך בביתכם, כדי לאפשר לסטייליסט(ית) להתרשם מהמצאי ולערוך תכנון ראשוני של מתווה השינוי המוצע. יש אנשים שלא נכנסים לבית חדש ללא ייעוץ של בעל מקצוע בתחום ההום סטיילינג. הום סטיילינג – נגיעה שמשאירה חותם מבלי להשאיר עקבות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here